English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 02122431971
نمابر: 02122431972
آدرس دبیرخانه: تهران – تهران – ولنجک - بلوار دانشجو - روبروی رستوران باغ گیلاس- جنب دبیرستان تدبیر - پژوهشکده علوم محیطی - دفتر انجمن کشاورزی بوم شناختی ایران
پست الکترونیکی: j_agroecology@yahoo.com
کد پستی: 1983963113
مشاهده خبر
مصاحبه دکتر لیاقتی رئیس انجمن با خبرگزاری ایسنا

دکتر لیاقتی ریاست پژوهشکده علوم محیطی در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا ایجاد معاونت بازار در وزارت جهاد کشاورزی را توصیه نمود. وی اظهار داشت  وزارت جهاد کشاورزی می‌تواند با ایجاد معاونت بازار یا حداقل یک اداره کل برای بخش بازار، اطلاعات بازار را به دست تولیدکننده و مصرف‌کننده برساند.  همچنین وزارت جهاد کشاورزی می‌تواند نقش‌ حمایتی برای ایجاد شفافیت در بازار ایجاد کند و با حمایت‌های آموزشی و ترویجی، کشاورزان و صادرکنندگان را کمک کند.

  دکتر لیاقتی همچنین تقویت تعاونی‌های روستایی و کشاورزی و توجه بیشتر به بازار یابی محصولات کشاورزی  را از عوامل مهم در توسعه بازار محصولات کشاورزی در داخل و خارج از کشور خواند و ضمن اشاره به مفید بودن تشکیل بورس کشاورزی، ایجاد آنرا در کشور  به واسطه فقدان وجود بازار رقابتی ، عدم شفافیت در بازار و همچنین نبود ساختار مورد نیاز این بورس، نیازمند زمان بیشتری دانست.
منبع: مدیر سایت
نویسنده خبر: بهشتی
تاریخ انتشار: 1392/09/05 - 20:38
شناسنامه انجمن

انجمن علمی کشاورزی بوم شناختی ایران موسسه ای غیر انتفاعی است که به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علمی دانش پژوهان، سیاست گزاران، مجریان و توسعه نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های کشاورزی با تاکید بر حفظ محیط زیست و و تولید پایدار در تیر ماه 1384 تحت شماره 18280 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است..

 

 

 
طراحی و اجرا : شرکت آداک